LK: Budućnost sa dva igrača manje pala na Islandu

Sport klub 21.07.2022  |  Autor:Svetozar Janičić

Fudbaleri Budućnosti nisu uspeli da stignu do pozitivnog rezultata protiv Bredanblika na Islandu, tokom meča su ostali sa dva igrača manje na terenu, a domaćin je u samoj završnici, preko Kristina Steindorsona i Hoskuldara Gunlagsona stigao do ubedljive pobede – 2:0.

Andrija Ražnatović je dobio crveni karton u 55. minuta, dok je Luka Mirković igru morao da napusti u 70. minutu, zbog drugog žutog kartona. Islanđani su bili bolji rival, imali su više prilika za postizanje gola, ali su izabranici Aleksandra Nedovića ispunili obećanje koje su dali pre početka utakmice. Borili su se za svaku loptu i svaki pedalj terena. Defanzivne zadatke su odradili na vrhunskom nivou, a sa dva igrača manje, nije bilo realno za očekivati da urade