Rijeka povela, Šveđani nose prednost sa Rujevice

N1 Info 21.07.2022  |  Autor:Nikola Novaković

Navijači Rijeke imaju razloga za nezadovoljstvo posle prvog meča drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencije – fudbaleri švedskog Jurgordena pobedili su kao gosti na „Rujevici“ Riječane rezultatom 2:1 (1:1), uprkos činjenici da je hrvatski klub imao vođstvo.

Revanš je na programu u švedskoj prestonici za sedam dana. *Ilićev CSKA samo do nule u Skoplju, pobeda Škendije Delovalo je da će se „Armada“ radovati kada je u 13. minutu slovenački vezista Haris Vučkić pogodio posle pasa internacionalca iz Gane Ampema. Ipak, tim iz Stokholma dolazi do izjednačenja u 38. minutu – Findelu je asistirao Edvardsen. U drugom poluvremenu Edvardsen se našao u ulozi strelca i pogodio posle pasa Asoroa. Protivnik pobedniku ovog dvomeča