Novi težak poraz Srbije: Vaterpolisti odigrali katastrofalnu poslednju četvrtinu i izgubili od Španije

Kurir 23.07.2022

Vaterpolo reprezentacija Srbije doživela je još jedan poraz u grupnoj fazi Svetske lige, pošto je u Strazburu poražena od Španije rezultatom 20:15.

Ekipa Dejana Savića držala je susret protiv Španaca u rezultatskoj neizvesnosti sve do poslednje četvrtine koju je naš rival odigrao perfektno. Na semaforu je nakon tri deonice pisalo 14:14, međutim, dodatno podmlađeni "delfini" nisu uspeli da zadrže isti nivo u poslednjih osam minuta, a to je na kraju dovelo do ubedljivog poraza. Đorđe Vučinić je bio najbolji strelac Srbije sa pet golova, Marko Radulović je dodao tri, Nikola Lukić i Vasilije Martinović po dva, dok