Novi kiks Partizana – TSC odneo bod iz Humske

Sputnik 23.07.2022

Prvenstveno posrtanje Partizana nastavilo se i u trećem kolu Superlige. Po vrelom vremenu pred oko 3.000 upornih navijača TSC je odneo bod – 0:0. Tako već posle 270 minuta u novoj sezoni crno-beli zaostaju na tabeli za večitim rivalom bod, a možda već sutra uveče u ovo doba bude i „minus četiri".

Siromašan meč odigran je ove večeri u Humskoj. Možda su i vremenski uslovi tome doprineli, pa nismo videli preterano lep fudbal, ali su gosti su posle velike borbe ostvarili plan - da osvoje bod. U slabom prvom poluvremenu, Partizan je stvorio tek poneku šansu, a pokušali su Rikardo i Vujačić nepreciznim udarcima iz šesnaesterca pored stative. Ćalušić je na drugoj strani propustio najbolju priliku za goste posle kornera sredinom prvog dela, dok je u finišu