Penali, šest golova, tri izjednačenja, prekid – Piksi gledao eliminaciju Radničkog

Sputnik 28.07.2022

Radnički iz Niša dočekao je večeras Gziru u revanšu drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencije. Real sa Nišave je uživo posmatrao i selektor Srbije Dragan Stojković Piksi i prisustvovao je drami, šoku, penalima i eliminaciji srpskog kluba.

Posle 90 minuta bilo je 2:2, posle produžetka 3:3. Posle penala više nije bilo spasa za Radnički posle promašaja Pejovića, Mićibućija i Petrova. Podsećanja radi, rezultat prvog duela bio je 2:2. Gzira je napravila najveći uspeh u istoriji. Radnički je želeo brzo da dođe do gola i to je i učinio u 15. minuut. Posle kornera nastala je rupa u petercu Gzire, najbolje se snašao Anton Tolordava i doneo prednost domaćem timu. Nepun minut kasnije, usledio je šok jer