Jokanovićev Dinamo ponovo kiksnuo: Moskovski velikan ispustio veliku prednost, tri gola za četiri minuta!

Hot sport 30.07.2022  |  Dimitrije Nišavić

Uzbudljiv susret u Voronježu! Raspored 3. kola Premijer lige Rusije doneo nam je zanimljiv susret između Fakela i Dinamo Moskve.

Domaćin iz Voronježa, koji ima 22 puta manji budžet od današnjeg rivala, uspeo je da nadokandi veliki zaostatak i izbori remi pred svojim navijačima. Utakmica koja je počela u terminu od 14 časova, završena je rezultatom 3:3, a publika je nakon 21 godine imala priliku da na ovom stadionu posmatra jedan meč elitnog ranga ruskog fudbala. Ekipa trenera Vasilenka pružila je veoma snažan otpor. Domaći tim je od starta skrenuo pažnju protivniku da neće biti fokusiran