Gajić asistirao i kiksirao, Zdjelar debitovao, CSKA ispustio dva gola razlike

Sputnik 31.07.2022

Moskovski CSKA prokockao je dva gola prednosti na gostovanju u Nižnjem Novgorodu i ostao bez trijumfa u trećem kolu Premijer lige Rusije. Dominirali su Armejci u prvih 45 minuta, ali nisu uspeli da „ubiju" utakmicu pa su se na kraju vratili kući samo s bodom – 2:2 (0:2)

Lako su gosti stigli do prednosti u prvom poluvremenu. Fjodor Čalov je u 14. minutu majstorski pogodio na pas Muhina, a da su gosti ozbiljni učinilo se samo osam minuta kasnije kada su duplirali prednost posle sjajne kombinacije. Milan Gajić je izveo slobodan udarac sa leve strane, pogodio u glavu Kučaeva za 2:0. Imali su gosti još nekoliko prilika da uvećaju porednost, ali se mreža golmana Nigmatulina nije zatresla do odlaska na pauzu. U nastavku, međutim, kao