Partizanov brodolom na Kipru: Crno-beli bljesnuli pa se ugasili, AEK stiže u Beograd sa golom prednosti! (video)

Kurir 04.08.2022

U prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope, vicešampion Srbije je posle preokreta poražen na Kipru u Larnaki: AEK - Partizan 2:1 (1:1).

Pred oko 4.000 gledalaca, po pravoj vrelini, crno-beli su bili bolji u prvom poluvremenu, ali su potpuno pali u drugom delu i doživeli poraz. Revanš je za nedelju dana u Beogradu. Crno-beli su opet pali posle kornera u 70 minutu, a mrežu je zatresao Bosanac Hrvoje Miličević koji je posle Gamine povratne lopte bio neometan na šest-sedam metara od gola. Prethodno je Rosales pravom parabolom namučio golmana Stevanovića, koji je jedva izbio loptu preko gola u korner, a