Stolica se još klima – Kiprani iz kornera „ranili“ Partizanove evropske snove /video/

Sputnik 04.08.2022

Fudbaleri Partizana nastavili su očajnu seriju rezultata na početku sezone (četiri vezane utakmice bez pobede), a novi poraz od AEK-a u Larnaki (2:1) u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope, samo će produbiti krizu tima Ilije Stolice.

Dobro su crno-beli otvorili ovaj duel, u prvih desetak minuta imali nekoliko pokušaja sa distance preko Natha i Dajabatea, koji su bili neprecizni, ali dobra najava i uvod u sjajnu akciju za vođstvo iz 18. minuta. Bila je to stvarno lepa akcija crno-belih, Fejsa je otvorio kontru, Natho produžio do Rikarda, a ovaj iskosa sa desne strane poslužio Kvinsija Meniga koji je lako pogodio mređu domažina za vođstvo 0:1. Crno-beli su dobro odigrali u prvih pola sata kada su