Čukarički nije mogao protiv Tventea

Sputnik 04.08.2022

Fudbaleri Čukaričkog poraženi su u prvom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu konferencije. Tvente je gostovao u Beogradu i pokazao Brđanima razliku u kvalitetu za trijumf od 3:1 (3:0). Mada, može beogradski tim da žali za nekim propuštenim prilikama.

Ovaj duel bio je rešen već posle 45 minuta, mada Čukarički može da bude zadovoljan nekim periodima igre u toku meča. Tvente je došao na stadion Partizana, na kome se igrao susret, sa dosta samopouzdanja, a to je sve pokazao i golovima Rotsa u 8, Vlapa u 31. i Breneta u 43. minutu osigurao pobedu na poluvremenu. Mora se reći da ni Čukarički nije bio bez šansi, pokušavali su Brđani, ali je Tvente pokazao Brđanima na čemu bi mogli da rade i na šta da obrate pažnju.