Bivši napadači Partizana i Čukaričkog rešetaju u Evropi: Efikasni Jovanović i Birmančević! Dva gola Aleksića na Islandu (video)

Kurir 04.08.2022
Bivši napadači Partizana i Čukaričkog rešetaju u Evropi: Efikasni Jovanović i Birmančević! Dva gola Aleksića na…

U prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija, Makabi je u Tel Avivu pobedio Aris rezultatom 2:0 (1:0).

Vodeći gol postigao je srpski golgeter. Bivši napadač Čukaričkog i Partizana koji je rođen u Leposaviću na Kosmetu, Đorđe Jovanović (23) upisao se u strelce u 29. minutu. Pobedu je u 84. minutu overio čuveni izraelski napadač Eran Zahavi. Efikasan je bio i Veljko Birmančević (24), koji je postigao treći pogodak za prvaka Švedske Malme u 85. minutu, koji je na svom terenu deklasirao šampiona Luksemburga Didelanž sa 3:0. Nekadašnji fudbaler Vojvodine Danijel Aleksić