Kerkez: I dalje verujem u iznenađenje

Sport klub 04.08.2022  |  Autor:Vladimir Vesić

Trener Čukaričkog Dušan Kerkez, i pored ubedljivog poraza u Beogradu od Tventea 3:1, veruje da je njegov tim sposoban da napravi iznenađenje u Enšedeu. – Znali smo sa kakvom ekipom igramo, ali mislim da smo ih u prvom poluvremenu previše respektovali.

Golovi koje smo primili su samo pitanje manja koncentracije. Čestitam Tventeu na zasluženoj pobedi. Ovo su utakmice iz kojih se uči. Utakmica je pokazala naša dva lica. I dalje verujem da imamo kvalitet da probamo da napravimo iznenađenje i nadam se da ćemo davati golove iz šanse koje stvorimo. Šanse se ne broje već samo golovi – rekao je Kerkez. Šta je pošlo po zlu u prvom poluvremenu kada su primljena sva tri gola? – Imali smo plan. A planovi nekad prođu, a