Derbi Berlina! Union bolji od herte: Miloš Veljković odigrao ceo meč za Verder, koji je osvojio bod u Volfsburgu (video)

Kurir 06.08.2022

Fudbaleri Uniona pobedili su na svom terenu u berlinskom derbiju Hertu sa 3:1, u utakmici prvog kola Bundeslige.

Nova sezona u Bundesligi počela je u petak uveče, ubedljivom pobedom aktuelnog šampiona Bajerna iz Minhena u Frankfurtu protiv Ajntrahta 6:1. Union je u veoma zapaljivoj atmosferi u glavnom gradu Nemačke poveo golom Džordana Sibačoa u 32. minutu, a prednost je udvostručio Šeraldo Beker u 50. Treći gol za domaće postigao je Robin Knohe u 54. minutu, a konačan rezultat postavio je Dodi Lukebakio u 85. minutu. Fudbaleri Borusije iz Menhengladbaha pobedili su na svom