Bravo Angelina! Topićeva osvojila bronzanu medalju na Svetskom prvenstvu u atletici, preskočila 1,93 metara

Kurir 07.08.2022

Srpska atletičarka Angelina Topić osvojila je večeras bronzanu medalju na Svetskom prvenstvu za juniore u atletici, pošto je u finalu skoka uvis preskočila visinu od 1,93 metara.

Srpska atletičarka je imala identičan rezultat kao i drugoplasirana Holanđanka Vrit Verman, ali je ona visinu od 1,93 preskočila iz prvog pokušaja i to joj je donelo drugo mesto. Estonka Karmen Brus u poslednjem pokušaju preskočila je 1,95 metara i došla do zlatne medalje i titule prvaka sveta. Druga srpska takmičarka, Zorana Rokavec, završila je takmičenje kao deseta na svetu sa preskočenih 1,75 metara. Kurir.rs Pratite Kurir sport na Viberu Kurir