Kriza bez kraja: Kiprani eliminisali Partizan iz LE, sledi dvomeč sa Maltežanima

N1 Info 11.08.2022  |  Autor:Milan Stojiljković

Fudbaleri Partizana nisu uspeli da se plasiraju u plej-of Lige Evrope pošto su u revanš meču trećeg kola kvalifikacija igrali u Beogradu samo nerešeno 2:2 protiv kiparskog AEK-a, nakon poraza u Larnaki od 2:1.

Meč će ostati upamćen i po incidentima na tribinama tokom prvog poluvremena i na kraju meča. Crno-beli su su po renomeu bili favoriti u ovom fudbalskom obračunu, ali se zbog prikazane forme na prethodnim utakmicama uvukao strah među navijačima Partizana. Na žalost, opravdan. Dobro su izabranici Ilije Stolice počeli meč, uz glasnu podršku sa tribina. Poveli su pogotkom Rikarda u 24. minutu čime su anulirali prednost Kiprana iz prve utakmice. Tim rezultatom otišlo se