Veliki povratak Notingem Foresta: Nekadašnji prvak Evrope srušio Vest Hem na prvom meču na svom terenu!

Kurir 14.08.2022

Fudbaleri Notingem Foresta pobedili su danas na svom terenu Vest Hem sa 1:0, u meču drugog kola engleske Premijer lige.

Strelac pobedonosnog gola za Notingem bio je Taivo Avoniji u drugom minutu nadoknade poluvremena. Najbolju priliku za izjednačenje Vest Hem je imao u 65. minutu, ali Dankan Rajs nije uspeo da realizuje jedanaesterac. Posle dva odigrana kola, Notingem je zabeležio po jednu pobedu i poraz, a Vest Hem je upisao oba poraza. U narednom kolu, Notingem će gostovati Evertonu, dok će Vest Hem dočekati Brajton. Beta Pratite Kurir sport na Viberu Kurir