Srbi haraju čizmom: Jović strelac u pobedi Fjorentine, Milinković-Savić asistent u trijumfu Lacija nad Bolonjom! Video

Kurir 14.08.2022

Fudbaleri Fjorentine pobedili su večeras na svom terenu Kremoneze sa 3:2, u meču prvog kola italijanske Serije A.

Djakomo Bonaventura je u 16. minutu doveo domaći tim u vodjstvo, a tri minuta kasnije rezultat izjednačuje David Okereke. Fjorentina do nove prednosti dolazi u 34. minutu, nakon što se u strelce u svom prvom meču za domaću ekipu upisao srpski fudbaler Luka Jović. Gosti u 44. minutu ostaju sa igračem manje, pošto je crveni karton pokazan Gonsalu Eskalanteu. Povratnik u Seriju A je ipak došao do izjednačenja nakon gola Matea Bjanketija u 68. minutu. Sva tri boda