Vlahović sa dva pogotka otvorio novu sezonu u Seriji A i doneo tri boda Juventusu

RTS 15.08.2022

Dušan Vlahović postigao je dva pogotka na premijeri nove sezone u Seriji A, čime je pomogao svom Juventusu da dođe do trijumfa protiv Sasuola 3:0.

Srpski napadač Dušan Vlahović uspešno je započeo novu sezonu u Seriji A - protiv Sasuola je postigao dva pogotka, a njegov Juventus ostvario je trijumf od 3:0. Prvi pogodak srpski napadč postigao je sa bele tačke u 43. minutu. Prethodno se Vlahović sam izborio za najstrožu kaznu, pošto je bio oboren u kaznenom prostoru gostiju. Već na startu drugog dela, u 51. minutu, Vlahović je iskoristio aistenciju Di Marije i drugi put na meču zatresao mrežu Sasuola. Prvi gol