Remi Rendžersa i PSV-a u Glazgovu: Holanđani koristili prekide, Benitez ''poklonio'' gol domaćinu

Euronews 16.08.2022  |  Autor: Euronews

Rendžers i PSV su remizirali u Glazgovu rezultatom 2:2 u okviru prvog meča plej-ofa za Ligu šampiona.

Zaista uzbudljiv meč ova dva veoma kvalitetna tima i može se reći da je prava nesreća što će samo jedan biti učesnik najelitnijeg evropskog takmičenja. Iako nije bilo previše šansi u prvom poluvremenu su viđena dva gola. Prvi je usledio posle kornera koji je izveo holandski tim. Teze je centrirao iz ugla, a Goldson loše reagovao i lopta je došla do Sangarea koji ju je snažnim šutem poslao u mrežu. Ipak, samo tri minuta kasnije domaći su došli do izjednačenja.