Konačno pravi Partizan: Crno-beli deklasirali Hamrun, jednom nogom su već u Ligi konferencija! Video

Kurir 18.08.2022

Fudbaleri Partizana savladali su u Beogradu u prvoj utakmici plej-ofa za Ligu konferencija Hamrun sa Malte 4:1 (3:0).

Golove su postigli Rikardo u 15. minutu. Urošević u 25. minutu, Dijabate u 33. i Andrade u 77. minutu. Gol za Maltežane je postigao Guljaumie u 52. minutu. Novi trener crno-belih Gordan Petrić je na evropskom debiju iznenadio formacijom sve, što je najbitnije i goste koji se nisu snašli. Posle nešto mirnijeg uvoda, crno-beli su poveli u 15. minutu golom Rikarda. Živković, koji je na ovoj utakmici igrao desno krilo je ukrao loptu na sredini protivničkog terena,