Ovo je nestvarno: Mbape u 8. Sekundi dao gol! Het-trik fantastičnog Kilijana, demonstracija sile moćnih Parižana (video)

Kurir 21.08.2022

Fudbaleri njegovog Pari Sen Žermena slavili su sa ubedljivih 7:1 protiv domaćeg Lila u derbi meču trećeg kola francuske Lige 1.

Meč je obeležio ekspresan pogodak Kilijana Mbapea na asistenciju Lionela Mesija. Sjajni Francuz postigao je pogodak posle samo osam sekundi i tako postao strelac najbržeg gola u istoriji Lige 1. Mesi se i sam upisao u listu strelaca u 27. minutu, asistirao mu je levi bek Nuno Mendeš. Nisu se Parižani zaustavili na ovome, do kraja poluvremena bilo je ubedljivih 0:4, a u glavnim ulogama našli su se Nejmar i Ašraf Hakimi. Upravo je Marokanac postigaopogodak u 39.