Zvezda nadigrala Javor u teškom meču

RTS 27.08.2022

Fudbaleri Crvene zvezde nadigrali su Javor sa 4:1 u poslednjoj večerašnjoj utakmici osmog kola Superlige Srbije na debiju novog trenera Miloša MIlojevića. Javor je na gostujućem terenu pružio odličnu igru a crveno-beli su do pobede došli u poslednjih 15 minuta vrlo ravnopravne igre.

Crvena zvezda je dočekala Javor sa novim trenerom koji je znatno izmenio sastav tima. Na poziciji levog beka zaigrao je Gruzin Azarovi, a u špicu napada Norvežanin Ohi Omoidžuanfo koji je i postigao prvi pogodak u 15. minutu i doneo vođstvo domaćinima. Javor je odlično ušao u meč i vođstvo crveno-belih ih nije pokolebalo pa uspevaju da izjednače posle samo 15 minuta igre pogotkom lapitena Maričića, pa se na odmor otišlo sa nerešenim rezultatom. U nastavku gosti su