Саутемптон после скоро десет године победио Челси код куће! Тријумф светаца преокретом у првом полувремену

Курир 30.08.2022

Фудбалери Саутемптона савладали су као домаћини Челси са 2:1 у оквиру 5. кола енглеске Премијер лиге.

У 23. минуту фудбалери Челсија стигли су до заслуженог вођства, а стрелац је био Рахим Стерлинг који се најбоље снашао у петерцу противника. Ипак, радост фудбалера Челсија трајала је само пет минута, пошто је домаћи тим стигао до изједначења. После корнера, лопту је лоше одбио Аспиликуета, она је дошла до Ромеа Лавију који је стајао на линији шеснаестерца и упутио снажан шут који је био неодбрањив за Мендија. До преокрета је дошло у последњим тренуцима првог