Kakav potez Srbina! SMS asistent petom za lacio: Fiorentina poražena od Udinezea, Jović dobio šansu u 86. minutu! (video)

Kurir 31.08.2022

Srpska Fiorentina je izgubila u gostima od Udinezea sa 1:0, u četvrtom kolu italijanske Serije A.

U ekipi "ljubičastih" od četvorice Srba, od početka je igrao samo levi bek Aleksa Terzić, a napadač Luka Jović je dobio šansu tek u 86. minutu umesto Kabrala. Pobedonosni gol za Udineze je postigao Beto u 17. minutu! Na klupi za rezerve Fiorentine su ostali defanzivci Nikola Milenković i Matija Nastasić. Posle četiri odigrana kola, Fiorentina je pretrpela prvi poraz, uz jednu pobedu i dva puta nerešena ishoda, sakupivši ukupno pet bodova. Posle pobede na domaćem