Benfika do pobede u 102. Minutu! Gde je var? Dva crvena kartona i penal, sudija prelomio utakmicu

Kurir 03.09.2022

U utakmici 5. kola portugalske prve lige, Benfika je savladala Vizelu nakon neverovatnog preokreta, rezultatom 2:1 (0:1), i tako ostala na čelu tabele sa maksimalnim učinkom.

Vizela je povela golom Milutina Osmajića u 20. minutu. Nakon odlične asistencije portugalca Kika Bondosa, crnogorski internacionalac se stuštio u šesnaesterac tima iz Lisabona i rutinski savladao golmana Benfike Vlahodimosa. Gosti su se uspešno branili i koristili svaku priliku da potroše što više vremena, sve do 76. minuta kada je Brazilac David Neres sjajnim golom poravnao rezultat. Ono najuzbudljivije usledilo je u nadoknadi vremena. Prvo je četvrti sudija