Ljudi moji je l' ovo moguće? Novi Pazar je lider na tabeli superlige: Protutnjali Kragujevcem i prestigli Crvenu Zvezdu

Kurir 05.09.2022

Novi Pazar je lider na tabeli Super lige Srbije i to posle desetog kola! Pazarci savladali su Radnički iz Kragujevca na gostovanju rezultatom 3:1.

Gosti su poveli sa penala u 16. minutu preko Islamovića, prethodno je crveni karton dobio igrač domaćih Ivanović. Radnički je izjednačio golom Tomića takođe iz jedanaesterca u nadoknadi vremena prvog poluvremena. View this post on Instagram A post shared by FK Novi Pazar (@fknovipazar_official) U drugom poluvremenu Pazarci su iskoristili brojčanu prednost i golovima Stanojlovića u 57. minutu i Bogdanovskog u 63. minutu ostvarili novu pobedu. Novi Pazar je tako