Bajern pokorio "Meacu", Liverpulov košmar u Napulju i prvi het-trik Levandovskog

RTS 07.09.2022

Prvo kolo grupne faze Lige šampiona obeležio je trijumf minhenskog Bajerna nad Interom na "Đuzepe Meaci" sa 2:0, prvi het-trik Roberta Levandovskog za Barselonu, ali i debakl Liverpula u Napolju. "Crveni" su izgubili u Maradoninom domu od Napolija sa velikih 4:1, dok je Barselona bila još ubedljivija protiv Viktorije Plzenj (5:1). Tri pogotka postigao je Levandovski i odmah najavio da će ponovo želeti titulu najboljeg strelca takmičenja. Totenhem je sa 2:0 bio bolji od Olimpika iz Marselja, Klub Briž je

Kraj utakmica! WEDNESDAY'S RESULTS Napoli's display, Lewandowski's hat-trick, Griezmann's winner. What a night! #UCL— UEFA Champions League (@ChampionsLeague) September 7, 2022 90+11' Atletiko Madrid – Porto 2:1 Pobedonosni gol za Atletiko postiže Antoan Grizman u 11. minutu nadoknade vremena. Madriđani pobeđuju Porto 2:1. 90+6' Atletiko Madrid – Porto 1:1 Porto dolazi do senzacionalnog izjednačenja samo dva minuta po primljenom golu. Uribe pogađa sa bele tačke za