Spektakularan povratak: Crno-beli sa igračem manje preokrenuli dva gola minusa i nesrećno ostali bez herojske pobede! (video)

Kurir 08.09.2022

Dramatičan meč na startu Lige konferencija u Češkoj je završen bez pobednika: Slovacko - Partizan 3:3 (2:0).

Sredinom prvog poluvreemna se činilo da je sve gotovo za vicešampiona Srbije, jer su domaći golovima levog beka Kalabiške vodili sa 2:0, a u 22. minutu je isključen Kristijan Belić zbog nesmotrenog prekršaja. Međutim, u drugom poluvremenu je došlo do spektakularnog preokreta Partizana, a čuda su činili dvostruki strelac Dijabate i Rikardo Gomeš, najzaslužniji za tri gola crno-belih sa igračem manje. Nažalost, u finišu susreta domaćin je ipak uspeo da ostane