Тухел: Надао сам се да ово нећу написати још годинама
Спорт клуб 11.09.2022 | Аутор:Маја Тодић

Томас Тухел огласио се на свом Твитер налогу како би послао поруку навијачима Челсија и поручио је да је потпуно сломљен што више не води клуб. „Ово је једна од најтежих ствари коју је икада требало да напишем и она за коју сам се надао да нећу морати да је пишем још дуги низ година.
Зиаста сам потпуно сломљен што је моје време у Челсију завршено. Ово је клуб у коме сам се осећао као код куће, и професионално и приватно. Велико хвала свим људима у клубу, играчима и навијачима који су учинили да се од почетка осећам добродошло. Понос и срећа коју сам осећао водећи тим до титуле у Лиги шампиона и на Светском клупском првенству остају ми заувек. Поносан сам што сам био део историје клуба и успомена које смо стварали у протеклих 19 месеци и које












