Sporting srušio Totenhem u uzbudljivoj završnici, Ajntraht slavio na "Velodromu"

RTS 13.09.2022

Fudbaleri Sportinga savladali su Totenhema sa 2:0 u utakmici drugog kola Lige šampiona. U drugoj utakmici Grupe D, Ajntraht je kao gost savladao Olimpik u Marselju 1:0.

Sporting i Totenhem su odigrali tvrd meč u Lisabonu i delovalo je da se rezultat uopšte neće menjati. Do završnice prvog dela igre se čekalo na prva uzbuđenja. Rišarlison je u 43. minutu zatresao mrežu, ali iz nedozvoljene pozicije. Odmah je uzvratio domaćin, ali je Loris odbranio udarac Markusa Edvardsa, nekadašnjeg fudbalera Totenhema. U nastavku je bilo još manje uzbuđenja i, taman kada su svi pomislili da će se meč završiti bez pobednika, Sporting dolazi do