LŠ (A, B) - Matip probio "kletvu" za slavlje Liverpula, strašni Briž "protutnjao" Portom!

Sportske.net 13.09.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Liverpula savladali su Ajakas sa 2:1 u utakmice drugog kola grupe "A" Lige šampiona.

Igrao je domaćin mnogo bolje u prvih 45 minuta. Poveli su "crveni" u 17. minutu, nakon ispucavanja golmana Alisona Dijaz je bio bolji u skoku od Timbera, spustio loptu Žoti, a ovaj uposlio neometanog Mohameda Salaha koji je smestio loptu u mrežu, i prekinuo niz od sedam mečeva bez pogotka u Ligi šampiona. Imao je Liverpul u narednih sedam minuta tri dobre prilike preko Dijaza, Žote i Salaha, ali su se gosti nekako odbranili, a onda i stigli do izjendačenja. Igrao