Dinamo bez snage za novu senzaciju: Prelep gol Oršića nedovoljan za Milan! Šahtjor u Varšavi odoleo Seltiku (video)

Kurir 14.09.2022

U drugom kolu grupne faze Lige šampiona, Milan je sprečio novu senzaciju Dinama iz Zagreba i pobedio rezultatom 3:1, dok su Šahtjor i Seltik odigrali utakmicu bez pobednika 1:1.

Šampion Hrvatske je u prvom kolu pobedio Čelsi na stadionu "Maksimir", međutim i pored pristojnog izdanja na "San Siru", Milan je bio bolja ekipa i zasluženo je osvojio tri boda. ⏰ RESULTS ⏰ Who impressed❓ #UCL — UEFA Champions League (@ChampionsLeague) September 14, 2022 Golove za domaćina postigli su Olivije Žiru sa bele tačke u poslednjim trenucima prvog dela, Salemakers na startu drugog poluvremena i Pobega u 77. minut, dok je prelepu akciju Dinama u 56. minutu