Zvezda totalno nemoćna u Turskoj: Trabzon pobedio bezidejne crveno-bele, Nikolić ublažio poraz

Kurir 15.09.2022

Fudbaleri Crvene zvezde doživeli su drugi poraz u Ligi Evrope, pošto su u gostima izgubili od Trabzona rezultatom 2:1 (1:0).

Strelac gola za crveno-bele bio je Veljko Nikolić u 85.minutu, dok su strelci za domaćina bili Hamšik u 16. i Trezege u 68.minutu. Pokušao je trener Crvene zvezde Miloš Milojević sa pojačanim defanzivnim delom veznog reda da ojača linije svog tima. Igrao je sa trojicom štopera Erakovićem, Milunovićem i Dragovićem i trojicom veznjaka Kangom, Sanogom i Kangvom, dok su bokove pokrivali Srnić i Rodić. U napadu su bili Bukari i Pešić. Da je napadač crveno-belih Pešić