Rasulo u juventusu! Na internetu se zavrteo snimak kako dva igrača ogovaraju trenera: Jedna izmena ih je totalno zbunila (video)

Kurir 15.09.2022
Rasulo u juventusu! Na internetu se zavrteo snimak kako dva igrača ogovaraju trenera: Jedna izmena ih je totalno zbunila…

Benfika je u Torinu pobedila Juventus sa 2:1 u utakmici drugog kola Grupe H u Ligi šampiona.

Crno-beli su poveli već u četvrtom minutu pogotkom koji je postigao Arkadijuš Milik, a izjednačio je Žoao Mario iz jedanaesterca u 43. minutu. Benfika je pobedila golom Davida Neresa u 55. minutu. Tokom meča trener "stare dame" Masimilijano Alegri pokušavao je na sve načine da nadmudri portugalski tim, pa je povlačio poteze koji nisu bili jasni njegovim igračima. Oni su se zbog toga sve vreme, praveći razne grimase, ogovarali trenera. U kadru su uočeni Anhel di