LK (A,B,C,D) - Potop Fiorentine u Turskoj, Jović bez učinka sa klupe, Keln slavio posle goleade!

Sportske.net 15.09.2022  |  Sportske.net

U utakmicama drugog kola Lige konferencija koje su počele u 21 čas zabeleženi su sledeći rezultati: Grupa A: Fudbaleri Fiorentine doživeli su i drugi poraz u takmičenju, ovoga puta na gostovanju turskom Bašakšehiru.

Rezultat je bio 3:0, a dvostruki strelac bio je Guler u 57. i 71. minutu, dok je Traore postigao treći pogodak u 90. minutu. Fiorentina je meč završila sa desetoricom na terenu pošto je 15 minuta pre kraja drgi žuti karton zaradio Ikone.Luka Jović ušao je u igru početkom drugog poluvremena umesto Kabrala, ali nije ostvario zapažen učinak. Turskom timu je ovo druga pobeda u Ligi konferencija ove sezone. Škotski Harts slavio je na gostovanju ekipi Rige sa 2:0,