Liga konferencija: Keln u ludoj utakmici savladao Slovacko, Fiorentina se obrukala! (video)

Hot sport 15.09.2022  |  Vukašin Cvetković

Nekoliko neočekivanih rezultat u okviru Lige konferencija! Ekipa Vest Hema dosta teže nego što je očekivano slavila je na gostovanju Silkeborgu.

Poveo je domaći tim preko Kuska već u 5. minutu susreta i činilo se da Silkeborg možda i može do velikog iznenađenja. Ipak, do kraja prvog poluvremena Vest Hem je pokazao drugo lice i preko Lancinija, Skamake i Dovsona došao do prednosti od 1:3. Do kraja meča Tengstedt je samo umanjio na 2:3. https://twitter.com/RSharmzz/status/1570499594840342530 Fioretina je osramoćena na gostovanju Bašakšehiru, doživevši poraz od 3:0. Nakon mirnog prvog poluvremena, domaćin je u