Partizanov junak zaintrigirao mnoge: Način na koji Dijabate proslavlja golove je posebna priča (video)

Kurir 16.09.2022

Partizan je u četvrtak veče, na stadionu JNA, remizirao sa francuskom Nicom rezultatom 1:1 (0:1) u drugom kolu Konferencijske lige.

Gosti su poveli ranim golom u drugom minutu, a strelac je bio Džo Brajan. Izjednačenje Partizanu i bod nade doneo je Fuseni Dijabate, sjajnim golom u 60. minutu. Upravo je strelac gola za beogradski tim tema o kojoj bruje navijači i mediji u poslednje vreme. Za sada deluje kao da je Partizan doveo najbolje pojačanje u poslednjih nekoliko godina, a u isto vreme jednog veoma atraktivnog igrača. Međutim, pažnju javnosti nisu zaokupile samo fenomenalne igre fudbalera