Radnički pobedom u Kragujevcu otvorio 12. kolo Superlige Srbije, goleada u Lučanima

RTS 16.09.2022

Fudbaleri Radničkog 1923 pobedili su u Kragujevcu Mladost GAT 3:0 u prvoj utakmici 12. kola Superlige Srbije, dok je TSC u Lučanima savladao Mladost 5:2.

U jednoj od najboljih partija u dosadašnjem delu sezone, fudbaleri Radničkog su na stadionu "Čika Dača" deklasirali novosadsku Mladost GAT i trijumfom prekinuli niz od četiri uzastopna neuspeha. Šimić je već u 11. minutu doveo domaću ekipu u prednost. Pred kraj prvog poluvremena Vidosavljević je iz penala, koji je sam i iznudio, udvostručio vođstvo Radničkog, da bi u 58. minutu isti igrač postavio konačan rezultat utakmice u Kragujevcu. Radnički je došao do treće