Neverovatna partija filipa mladenovića: Legija je gubila 0:2, a onda je on stupio na scenu i režirao nestvaran preokret! (video)

Hot sport 16.09.2022  |  Vukašin Cvetković
Neverovatna partija filipa mladenovića: Legija je gubila 0:2, a onda je on stupio na scenu i režirao nestvaran preokret…

Odigrao je ključnu ulogu u pobedi svog tima! Fudbaleri Legije su u Varšavi dočekali Mjeđ u okviru 10. kola poljskog šampionata.

Teže nego što je očekivano slavio je domaći tim, jer su gosti u ranoj fazi utakmice uspeli da povedu sa 0:2. Već u drugom minutu susreta precizan je bio Enrikez, da bi na 0:2 povisio Narsing. Činilo se u tom trenutku da će Legija teško do povoljnog rezultata, ali onda je na scenu stupio Filip Mladenović. https://twitter.com/CANALPLUS_SPORT/status/1570866821406035969 Prvo je asistirao u 20. minutu kod pogotka Šoleka, da bi neposredno pre kraja prvog poluvremena