Preokret Fulama u Notingemu, Mitrović proslavio 28. rođendan

RTS 16.09.2022

Fudbaleri Fulama savladali su kao gosti ekipu Notingem foresta 3:2, u prvoj utakmici 8. kola Premijer lige. Aleksandar Mitrović nije postigao pogodak, ali su mu saigrači podarili pobedu za 28. rođendan. Aston Vila na svom terenu savladala Sautempton 1:0.

Fulam nastavlja sa odličnim partijama ove sezone, a nova žrtva kolibara bio je Notingem forest i to na Siti graundu - 3:2. Prvi put od 1968. godine dve ekipe igrale su meč najvišeg ranga engleskog fudbala, a Fulam je zabeležio četvrtu uzastopnu pobedu u Notingemu. Domaćin je rano došao do prednosti i vodio na poluvremenu, ali je ekipa iz Londona za samo pet minuta postigla tri pogotka i došla do velikog preokreta. Forest je poveo u 11. minutu golom Taiva, a to je