Barsa ubedljiva protiv Elčea, nova dva pogotka za Levandovskog

RTS 17.09.2022

Robert Levandovski postigao je dva nova pogotka u pobedi Barselone nad Elčeom 3:0, u šestom kolu Primere. Katalonci preuzeli prvo mesto na tabeli, Real u nedelju igra gradski derbi sa Atletikom. Valensija ubedljiva protiv Selte - 3:0. Atletik Bilbao savladao Rajo Valjekano sa 3:2.

Barselona je nastavila seriju trijumfa u Primeri, a u šestom kolu na "Kamp Nou" savladana je ekipa Elčea 3:0. Gosti su u velikoj meri olakšali posao Kataloncima, pošto je već u 14. minutu Verdu isključen posle povlačenja protivnika. Ćavijeva ekipa je to umela da iskoristi, pa je već na poluvremenu na semaforu stajalo 2:0, a strelci su bili Levandovski i Depaj. Postigao je Pedri i treći pogodak koji je VAR poništio, dok je u finišu prvog dela isključen i trener