Magija Lionela Mesija! Pogledajte fenomenalan gol Argentinca, a kasnije je usledila jurnjava po terenu (video)

Kurir 25.09.2022

Fudbaleri Argentine pobedili su selekciju Hondurasa rezultatom 3:0, u prijateljskoj utakmici koja je odigrana na neutralnom terenu u Majamiju.

Strelac prvog gola bio je napadač Intera Lautaro Martinez u 16. minutu, a preostala dva delo su Lionela Mesija. Prvo je iz penala u nadoknadi prvog poluvremena povisio na 2:0. A onda, magija u 69. minutu. Naleteo je Mesi na pogrešno dodavanje defanzivca Hondurasa i samo iz prve bocnuo loptu sa nekih 25 metara, za sjajan lob nad golmanom koji je izleteo sa gol linije. ABSOLUTELY RIDICULOUS GOAL BY LIONEL MESSI! pic.twitter.com/RU89tY4h7t — Roy Nemer (@RoyNemer)