Dok je Čalhanoglu potpisao poraz Barselone, odbačeno dete La Masije presudilo Atletiku!

Sportske.net 04.10.2022  |  Sportske.net

Veliko iznenađenje napravio je Klub Briž koji je u okviru grupe B pred svojim navijačima savladao Atletiko Madrid rezultatom 2:0.

Belgijanci su poveli u 36. minutu kada je Kamal Sova odlično reagovao na dodavanje Ferana Đutgle i matirao Oblaka na veliko oduševljenje čitavog stadiona. Odbačeni đak Barselone koban je bio po "jorgandžije" i u 62. minutu, ovoga puta kao strelac gola nakon akcije sa Bukanananom. Mogao je Grizman da vrati Atletiko u igru, ali je u 76. minutu sa penala pogodio prečku. U istoj grupi, Porto je na domaćem terenu istim rezultatom slavio protiv Leverkuzena, a videli smo