Holand zadivio i Gvardiolu, Čelsi lako protiv Milana /foto, video/

Sputnik 05.10.2022

Mančester siti dočekao je Kopenhagen u Ligi šampiona, a bila je to zapravo dobra prilika da mašina za davanje golova u vidu Erlinga Holanda nastavi sa serijom pogodaka. Prvi je dao već posle sedam minuta, drugi u 32. minutu i tako je stigao do 28 golova na 22 meča u Ligi šampiona. Sve u pobedi od 5:0 (3:0).

Koliko je Holand dominirao govore i reakcije trenera Sitija Pepa Gvardiole koji nije mogao da veruje koliko je Norvežanin ubojit ove sezone. Čak ga je Španac ostavio u svlačionici na poluvremenu kako ne bi trošio svoju najubojitiju haubicu. Podsećanja radi, Holand je u nedelju upisao het-trik protiv Mančester junajteda. Zaista je u neverovatnoj formi. Od ostalih utakmica treba izdvojiti ubedljivu pobedu Čelsija protiv Milana od 3:0 (1:0). Golove za Plavce postigli