LK: Nica nadigrala Slovacko, pobede Vest Hema i Fjorentine, Jović strelac

RTS 06.10.2022

Fudbaleri Nice savladali su Slovacko sa 1:0 u meču trećeg kola Grupe D Lige Konferencija. Vest Hem je, takođe, kao gost pobedio Anderleht istim rezultatom, u okviru grupe B. Fjorentina nadigrala Harts sa 3:0, Luka Jović strelac trećeg gola. Viljareal do vrha napunio mrežu Austrije - 5:0.

Nica je nakon dva remija uspela da zabeleži prvu pobedu i sada ima pet bodova u grupi. Slovacko je nakon dva nerešena meča zabeležio i prvi poraz. Jedini gol na meču postigao je Pepe u 54. minutu susreta. Slično je bilo i u duelu Anderlehta i Vest Hema. Goosti iz Engleske slavili su sa 1:0 strelac pogotka bio je Skamaka u 79. minutu. U drugom meču Grupe B, Sikerborg je sa ubedljivih 5:0 savladao Steauu. Fudbaleri Fjorentine savladali su, kao gosti, Harts sa 3:0 i