Partizan za pola sata završio posao „na krovu“

Sputnik 09.10.2022

Partizan je lako izašao na kraj sa Voždovcem u gostima u 14. kolu Superlige - 4:0 (3:0), gde je za nepunih 30 minuta rešio pitanje pobednika. Dva gola na popularnom „krovu“ postigao je Rikardo Gomeš, dok su se u strelce upisali Kvinsi Menig i Nikola Terzić, efektnim pogotkom u 90. minutu.

Crno-beli su četvrti na tabeli, imaju dva boda manje u odnosu na trećeplasirani Čukarički, a pet manje od lidera Crvene Zvezde koja je ranije danas savladala Spartak iz Subotice identičnim rezultatom. Furiozno je Partizan otvorio susret protiv „zmajeva“, s obzirom na to da je posle samo devet minuta igre stigao do prednosti preko najboljeg strelca Rikarda Gomeša. Već u 23. minutu na semaforu je bilo 2:0 za goste, a ponovo je pogodak postigao reprezentativac