LŠ (A i D) - "Sedmica" na "Ajbroksu" u režiji Salaha i "Bobija", Konteovi "pevci" drhtali u završnici!

Sportske.net 12.10.2022  |  Sportske.net

Glazgov Rendžers - Liverpul 1:7 Rendžers je odlično ušao u meč i prvi su naneli udarac večeras.

Škoti su došli do vođstva u 17. minutu, Skot Arfild se odlično snašao i doneo slavlje domaćim navijačima. Vođstvo tima iz Glazgova nije potrajalo dugo, Roberto Firmino koristi asistenciju iz kornera - Brazilac nastavlja da pogađa. L iverpul izjednačuje na 1:1 u 24. minutu. Mogao je Rendžers ponovo do vođstva, Arfild ovog puta bez dovoljno sreće. U nastavku dominacija "redsa", što donosi i preokret rezultata u 55. minutu. Strelac je ponovo "Bobi" Firmino, sjajni