Barseloni se liga Evrope ponovo smeši: Debi Ćabi Alonsa u Ligi šampiona nije prošao dobro – preokret Totenhema! (video)

Hot sport 12.10.2022  |  Andrej Žepačkić

Spektakl u elitnom takmičenju! Fudbaleri Barselone i Intera su podelili bodove na Kamp Nou – 3:3.

Ovaj remi mnogo više odgovara ekipi iz Milana koja je sada veoma blizu plasmana u nokaut fazu Lige šampiona. Od početka je Blaugrana krenula ofanzivno, ali prvu ogromnu šansu imao je Inter kada je Edin Džeko zatresao prečku. Ipak do gola prva stiže Barsa i to u 40. minutu. Rafinja se izborio za loptu, Roberto ubacio, a Dembele natrčao na nju za veliko slavlje. U prvih 20 minuta drugog poluvremena potpuni slom Ćavijeve ekipe. Prvo je Barela pogodio za izjednačenje u