Borba do samog kraja i mnoštvo šansi, ali ipak poraz: Crveno beli nisu mogli do novog trijumfa protiv Ferencvaroša! (foto) (video)

Hot sport 13.10.2022  |  HotSport
Borba do samog kraja i mnoštvo šansi, ali ipak poraz: Crveno beli nisu mogli do novog trijumfa protiv Ferencvaroša! (foto)…

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Ferencvaroša sa 2:1, u 4. kolu Lige Evrope.

Domaći su do prvog gola stigli preko Zakarijasena, dok je Zvezdi na startu drugog dela igre i poništen jedan pogodak. Ipak, brzo je izjednačenje doneo Stefan Mitrović, dok je još brže, pobedonosni gol postigao Mae. PRVO POLUVREME: Gledali smo veliku borbu od samog starta meča. Ferencvaroš je dva puta zapretio, jednom su stigli i do peterca, ali nisu uspeli ozbiljnije da ugroze Milana Borjana. Već nakon nekoliko minuta, delovalo je da je srpskom šampionu pritisak