Šokantan poraz Partizana od Baskonije, primljen koš u poslednjoj sekundi, pa ispuštena velika prednost u produžetku

Nova 14.10.2022  |  Autor:Andrej Jakovljević

Košarkaši Partizana poraženi su nakon velike drame i produžetka od Baskonije rezultatom 103:96.

Videli smo veliku borbu od starta utakmice, Partizan je u većem delu meča imao prednost, ali je Markus Hauvard neverovatnom partijom doneo pobedu Baskoniji. Crno-beli su imali prednost tokom poslednje četvrtine i deovalo je da će stići do prve pobede u Evroligi. Zek Ledej je iskoristio samo jedno slobodno bacanje na početku poslednjeg minuta, nakon čega je Hauvard promašio šut za dva poena. Panter je potom promašio šut za dva, ali je Lesor skokom u napadu doneo još